Pozvánka na veřejné akce k budoucímu rozvoji sídliště konané v 5/2022

 

Veřejné akce k budoucímu rozvoji sídliště
Sídliště Ďáblice stále nemá vyřešenou koncepci svého rozvoje. S IPR Praha už roky jednáme o územní studii. Dalším strategickým dokumentem se stane brzy zveřejněný Metropolitní plán Prahy. Otazník visí také nad budoucností bývalých Včel, které stále patří společnosti CPI Radovana Vítka a kde se už roky společně s Prahou 8 snažíme jejich záměry na postavení věžáků zastavit. K těmto otázkám pořádáme s Prahou 8 dvě velké akce pro veřejnost, na které vás tímto srdečně zveme.
Čtvrtek 19. května, 17:00-19:00: Procházka s architekty Vize sídliště Ďáblice
Projdeme nejzajímavější místa sídliště Ďáblice, které mají v budoucnu projít změnami. Ukážeme si, jak by měla vypadat podle Vize, kterou jsme vypracovali s Prahou 8. Účast přislíbili architekti, kteří se na Vizi podíleli, a radní MČ Praha 8, jichž se můžete na cokoliv zeptat. Akci zakončíme v pivovaru Cobolis, kde zájemci mohou koukat na hokej. :D
Úterý 24. května, 18:00-20:00: Beseda o budoucí podobě sídlitě Ďáblice v Kulturním domě Ládví
Asi nejdůležitější akce první poloviny letošního roku. Sezvali jsme do Kulturního domu zástupce hlavního města Prahy, MČ Praha 8 i odborníky na architekturu a urbanistiku, aby v panelové diskuzi zodpověděli klíčové otázky o budoucnosti sídliště Ďáblice. Informace o přesném programu a formě posílání otázek do diskuze přineseme v nadcházejících týdnech.

Dokumenty:

Název Datum Akce
pozvnkanakvtnovakcekk.pdf 21.4.2022 Stáhnout